Üye Ol Anasayfam Yap


Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. GİRİŞ. Şu anda sitemizde 9 kullanıcı online .
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.Bebek Kokusu.Com Sitesi Hediye Ormanı Kullanım Kuralları ve Yardım Konuları

HEDİYE ORMANI NEDİR?
Hediye Ormanı siz üyelerimizin hem eğlenerek hem de hediyeler kazanarak hoşça vakit geçirmeleri için tasarlanmıştır.

Hediye Ormanında her hafta değişik hediyeler olacak ve sizler bu hediyeleri kazanacaksınız.

Her hediyenin bir tavan fıstık değeri vardır. Ve her hediyenin sona ereceği bir süre vardır. Hediyeyi yayına koymamızla bu süre geri saymaya başlar. Örneğin 1 Nisan 2010 tarihinde saat 14:00 te bitecek şekilde yayına çıkar. Yarışmamızın başlangıcında Hediyeler 0(sıfır) fıstıkla başlar.

Üyelerimiz Sincaba her fıstık verdiklerinde değeri 1 fıstık artar.

Üyelerimiz her bir fıstık verişinde yarışma süresi 10 saniye artar. Ancak her hediye için belirlenen üst Fıstık limitine ulaştıktan sonra artık süre artmaz ve 30 saniye bir süre eklenir. Bu 30 saniye içinde en son Fıstığı veren hediyeyi, yarışmamızı kazanmış olur.

Yarışma ya hediye için belirlenen sürenin bitimiyle veya hediye için belirlenen en yüksek Fıstık bedeline ulaşması ile sonuçlanır.

Yarışmalar şeffaf bir şekilde herkes tarafından anlık olarak takip edilebilecek ve yarışma sonuçlandığında verilen tüm teklifler kullanıcı adı, zaman, mikro zaman vb. bilgiler yayınlanacaktır.


FISTIKLAR NEREDEN GELECEK?


Hediyeleri kazanabilmek için Fıstığa ihtiyacınız var. Bu fıstıkları da yine biz size vereceğiz.

Sistemin yayına açılmasıyla birlikte bütün üyelerimize sitemizdeki toplam mesaj sayılarının %10’u Fıstık hesaplarına yatırılacaktır. Örneğin bu güne değin sitemizde 560 mesaj yazdıysanız, fıstık hesabınıza 56 fıstık geçecektir. Bu işlem bir defaya mahsus yapılacaktır.

Bundan sonrasında Fıstık kazanmak sizin elinizde. Sitemizde Biz Bize forumuna yazacağınız her mesaj, FISTIK hesabınıza 1 fıstık ilave edecektir. 100 mesaj yazarsanız 100 fıstık, 20 mesaj yazarsanız 20 fıstık kazanacaksınız.

Şu anda 1 mesaj 1 Fıstık olarak belirlenmişse de tarafımızca bu miktarda zaman zaman değişiklik yapılabilecek, özel zamanlara mahsuz olmak üzere bazen 1 mesaj 2 veya 3 fıstık kazanabilecektir. Tabi bu uygulama mutlaka sizlere bildirilecektir.

Anneler Günü, Babalar Günü, Bayramlar vs gibi özel zamanlarda biz site yönetimi olarak hesaplarınıza tüm üyelerimize eşit olmak kaydıyla FISTIK yatıracağız.  

KAZANMA İP UÇLARI :

Fıstıklarınız sonsuz değildir. Akıllıca kullanmanız gerekir. Her ne kadar mesaj yazarak yenisini kazanma şansınız olsa bile, bunu bir yarışma anında yapmak çok akıllıca olmayacaktır.

Bir hediyeyi kazanmanızda Fıstığınızın başkalarından az veya fazla olmasından çok ne derece zekice kullanmanız rol oynayacaktır.

Hedef hediyenizi belirleyip, yarışma başladığında kazanmak için kararlı olmak zorundasınız. İstemediğiniz bir hediye için fıstıklarınızı boşuna harcamayın.

Katıldığınız yarışmadaki diğer oyuncuları dikkatle izleyin. Katılmaya karar verdiğiniz yarışma başladığı andan itibaren izlemeye özen gösterin. Rakiplerinizi ve diğer oyuncuların taktiğini anlamak sizin de stratejinizi belirlemenize yardımcı olacaktır.

İnternet alt yapısının stabil olmadığını, yavaşlamalar olabileceğini düşünerek zamanlamanızı ayarlayın. Son 1 saniyeyi beklemek, başka bir üyenin kazanmasına davetiye çıkarmaktır.

İnternet altyapısının yaratacağı sorunlar dışında farklı sorunlarla karşılaşmamak için bilgisayarınızda yarışma anında çalıştırdığınız diğer uygulamaları kapatın. Unutmayın internet erişiminiz en önemli kozunuzdur.

Yarışma esnasında sistemimiz dışında tamamen internet alt yapısına bağlı sorunların sadece size özel olmadığını, bu tip sorunlarla diğer üyelerimizin de karşılaşabileceğini aklınızdan çıkarmayın. Unutmayın yarışma sona ermeden herhangi bir üye tarafından kazanılmış sayılmaz.

Kendinize bir taktik belirleyin. Rakip olarak belirlediğiniz üyelerin yarışma içerisindeki davranışlarına göre pozisyon alın. Kararlı davranmak ve kazanmak arzusunu rakiplerinize kabul ettirmek en büyük gücünüz olacaktır.

Katılmadığınız halde yarışmaları takip etmek bazen şans anını yakalamanıza sebep olabilir. Katılmadığınız yarışmaları; rakiplerinizi tanımak ve sistemin nasıl işlediğini daha iyi anlayabilmek için dikkatle izleyin.

Herkese bol bol şanslar...admin@bebekkokusu.com

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)