Üye Ol Anasayfam Yap
Bebekkokusu Minikleri
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. GİRİŞ. Şu anda sitemizde 7 kullanıcı online .
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.

tombik Ahmet Furkan  

 
   
 
 
 
 
 


Glitterfy.com - Glitter Graphics


Glitter Words
[Glitterfy.com - *Glitter Words*] Photo Effects. Snow Billboard
 
 
Blog
 
   
 
 
 

Picture Captions
[Caption.iT - Picture Captions] Photo Effects. Fence
Glitterfy.com - Glitter Graphics


 
 
     
Adım: tombik Ahmet Furkan
Yaşım: 0
Ben bir Prens' im
merhaba ben ahmet furkan.Henüz 3 aylığım ama burayı çok sevdim. annem beni sadece sütüyle besliyor şimdilik memnunum ama babam arada sırada değişik tatta şeyler de veriyor ne olduklarını bilmiyorum ama o meyve olduğunu söylüyor. tatları bi harika...
Tabi bu arada konuşmaya da başladım. Ben konuşuyorum ama annem ve babam ne demek istediğimi anlamıyorlar. Ne zaman benim söylediklerimi anlayacaklar yaa? Herhalde daha henüz zaman var buna. Annemle babamın benimle oyun oynamasına benimle konuşmalarına bayılıyorum. Beni yalnız başıma bırakıp gittiklerinde ise çok kızıyorum onlara.
artık 3,5 aylığım. ben oturmak istiyorum ama onlar hep beni yatırıyorlar. Annemle babam sürekli bişeyler yiyorlar ama bana hiç vermiyorlar. bende istiyorum yaa banada verin... 
  Yorumlar

Yorum ekle

 
   
  Favori Arkadaşlarım  
   
 
 
 

Picture Captions
[Caption.iT - Picture Captions] Photo Frames. Sunny Frame
Glitterfy.com - Glitter GraphicsGlitterfy.com - Glitter Graphics
 

   

[ Bize Ulaşın | Kullanım Koşulları ]

Copyright © 2003.  Bebekkokusu.com - Bebekkokusu Minikleri Tüm Hakları saklıdır.

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları