Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. GİRİŞ. Şu anda sitemizde 8 kullanıcı online .
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Arama Kayıt ol Giriş

bağışıklık sistemini güçlendirme yolları
Yöneticiler:

Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Çeşme Başı -> Hastalıklar - SorunlarMesaj formatı
 
kelaynak5
Gönderildi 30/12/2015 17:14 (#3870473)
Konu: bağışıklık sistemini güçlendirme yolları


Üye

Mesajlar: 8


Çocuk Sayısı: 3
merhaba en büyüğü 15 en küçüğü 5 ortanca da 11 yaşında üç çocuk annesi olarak kafayı acayip derecede sağlıklı yaşama takmış durumdayım. bulunduğumuz ortamda her şey kimyasal,hormonlu,gdo lu vs iken nasıl sağlıklı bireyler yetiştireceğiz ? kendi tecrübelerime ve edindiğim bilgileri sizlerle paylaşmak isterim.
öncelikle hergün tüketmemiz gereken miktarda su tüketeceğiz. kilox40/1000 formülüyle içmemiz gereken su miktarını bulabiliriz. ve unutulmaması gereken diğer kaynak tuz. tabii ki rafine değil doğal kaya tuzu.mümkün olduğunca ilaçlardan gıda takviyelerinden uzak kalmak. asidik değil alkali beslenmek. bunlara dikkat ettiğimiz sürece hastalanma riski azalır diye düşünüyorum. ve doğal antibiyotik olup hiç bir yan etkisi olmayan kolloidal gümüş suyu. lütfen araştırın, bakın çocuklarımızın sağlığı için değmez mi?
Yukarı
Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)