Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. GİRİŞ. Şu anda sitemizde 46 kullanıcı online .
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Ajandalar Albümler Arama Kayıt ol Giriş Görünüm

İZMİR DEVLET İLKÖĞRETİM OKULLARI
Yöneticiler: Moderatör

Geçeceğiniz sayfa : 1 2
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Tecrübe Havuzu -> Çocuk EğitimiMesaj formatı

dkavrayan
Gönderildi 25/5/2010 14:53 (#3381634)
Konu: İZMİR DEVLET İLKÖĞRETİM OKULLARI

Üye

Çocuk Sayısı: 1
MERHABA,

ÇEVREMDEN ÖĞRENDİKLERİMİ SİZLERE AKTARMAK İSTİYORUM. ÜZERİNE YORUMLARINI YAZARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.

GÜZELYALI MISAKKI MİLLİ ESKİDEN ÇOK İYİ BİR OKULDU ANCAK SON DÖNEMDE ESKİ BAŞARISI YOK ÇOK KALABALIK DENİYOR.

YİNE GÜZELYALIDA GÜZELYALI İLKÖĞRETİM OKULU İYİ BİR OKUL DENİYOR.

GAZİEMİRDE ATATÜRK İLK ÖĞRETİM OKULU VE GAZİ İLKÖĞRETİM OKULU İYİ DENİYOR.

MAVİŞEHİR (KARŞIKAYA) İLKÖĞRETİM OKULU GAYET İYİ DENİYOR.

YİNE KARŞIYAKA EMLAK BANKASI İLKÖĞRETİM OKULU İYİ DENİYOR.

BUCA DAKİ İLKÖĞRETİM OKULLARI GENELDE KÖTÜ DENDİ.

KARABAĞLARDA FEVZİ ÇAKMAK İLKÖĞRETİM İYİDİR ANCAK KALEDEN BİLE ÖĞRENCİ GELİYOR DENDİ?

BUNLAR EŞ DOST O OKULA GİDEN VELİLERDEN ÖĞRENDİKLERİM.

TEŞEKKÜRLER.
Yukarı
seval27
Gönderildi 26/5/2010 23:46 (#3382658 - Cevapladığınız Konu : #3381634)
Konu: Re: İZMİR DEVLET İLKÖĞRETİM OKULLARI

Onur Üyesi

50002000500100100100252525
Bulunduğunuz yer: izmir
Çocuk Sayısı: 2
Merhaba ben Göztepe'de oturuyorum... Misakı Milli okulu hakkında ben aynı şeyleri duydum.. Bizim de adrese bağlı kayıtlı olacağımız okul Misakı Milli.. Ama ben ilerde o okula göndermek istemiyorum. Hakimiyet-i Milliye için de aynı şeyler söyleniyor.. Ana sınıfı öğretmenlerinin de çocuklara kızarak çok tepki verdiklerini duydum..

Güzelyalı'da ki Mehmet Akif ve Güzelyalı İlköğretim Okulunun iyi olduğunu bende duydum.. 2011'de biz de okul arayışına giricez şimdiden ben de düşüncelerdeyim..
Yukarı
dkavrayan
Gönderildi 31/5/2010 13:53 (#3384498 - Cevapladığınız Konu : #3381634)
Konu: RE: İZMİR DEVLET İLKÖĞRETİM OKULLARI

Üye

Tekrar merhaba,

Güzelyalı ilköğretim iyi deniyor memnun olanlar çoğunlukta. Gaziemirde bir de iyi ilköğretimler var deniyor. İyi gelişmekte olan bir semt. Okulun semtide çok önemli çünkü. Adres tutmasına gelince ayalıcaz artık bir şekilde..Bizimde önümüzdeki yıl anaokulu sonra ilkokul. Ama şimdiden bakmakta fayda var diyorum.

Teşekkürler.
Yukarı
Tılsımcım
Gönderildi 10/7/2010 23:48 (#3406036 - Cevapladığınız Konu : #3381634)

Faal Üye

100100252525
Bulunduğunuz yer: pembe düşler
devlet okullarını pek iyi bilmem ama ben de Güzelyalı .i.ö.o. adını duymuştum..

bence iyi öğretmen ve az mevcut bu işin anahtarıdır:)
Yukarı
gökselin
Gönderildi 2/9/2010 18:03 (#3429056 - Cevapladığınız Konu : #3381634)

Faal Üye

100100100

Okuldan çok öğretmen.Tabi bana göre öğretmene iyi yada kötü demek yanlış.Bu tamamen çocukla öğretmenin iletişimiyle ilgili
Yukarı
ezel123
Gönderildi 30/9/2010 13:58 (#3441960 - Cevapladığınız Konu : #3381634)

Kıdemli Üye

5002525

ben izmirde bir devlet okulunda ogretmenim
okulum kucuk bir semtte ogrencilerimiz cok iyiler ama maddi durumlari iyi degil
bizim okuldan bile izmir fen e de BAL a da ogrenci gidiyor

demek istedigim asla okula bakmayin
bir okulda misal 6 tane 1. sinif acilacak 6 si da ayni egitimi mumkun degil alamaz
mesela bu sene bizim 1. siniflarda mukemmel 2 tane sinif ogretmenimiz vardi. kizim okula baslasa ne kolej ne merkez okul direk verirdim o ogretmenlere

baksan adini duymadiginiz okul dersiniz
guzelyali ilkogretime de adi iyi anildigi icin ilgili ve maddi gucu yuksek velilerin cocuklari gidecek haliyle basari daha da artacak

okula degil ogretmene bakin.kotu ogretmen yoktur elbet herkes kendince iyi niyetlidir ama mizaclar farkli sonucta vijdan da kisiden kisiye degisiyor
ilkokul ogretmeni model alinabilecek kendini yetistirmis cokyonlu ve sevgi dolu olmali ve bence mutlaka egitim fakultesi sinif ogretmenligi mezunu olmali
Yukarı
ÜLFET
Gönderildi 23/12/2010 14:10 (#3498372 - Cevapladığınız Konu : #3381634)

Asil Üye

10025

merhabalar benım kızlarımda bu sene ılkokula başlayacak şu an özel bır anaokuluna gıdıyorlr devletmı ozelmı karar veremedık hatayda oturuyoruz ve evımızın yakınındakı devlet okulları çok kalabalık tavsıye edılmıyolrlar guzelyalı ilkoğretımı bende duydum ama hangi öğretmen fevzı çakmak ıyıymış ama okul konumu ıtıbarı ıle begenmedım özellerdende mev var bu sene ıyıymış ama sınıflar kalabalık italyan koleji var fıyatlar yuksek ilkokul için değermi değmezmi diye düşünüyorum malum 2 çocuk olunca off ne zormuş ama karar vermekkk
Yukarı
keremburak
Gönderildi 9/1/2011 23:01 (#3512846 - Cevapladığınız Konu : #3381634)

100010025

:/
Yukarı
YU-GI-OH
Gönderildi 28/1/2011 15:57 (#3532456 - Cevapladığınız Konu : #3381634)

Üye

252525

merhabalar benim oğlum bu sene 5. sınıfta bende seneye okulunu değiştirmek istiyorum hatay civarına verebilirim çünkü adres oraya tutuyor mustafa urcan veya fevzi çakmak kararsız kaldım sizce hangisi olabilir
Yukarı
sevdamertcan
Gönderildi 6/5/2011 18:08 (#3611512 - Cevapladığınız Konu : #3382658)

Üye

2525

zübeyde hanım anaokulu hazırlık için tavsiye ederim web adresinden inceleyebilirsin.izmirzübeyde hanım anaokulu konak yazarsan çıkar.
Yukarı
Geçeceğiniz sayfa : 1 2
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları

(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)