Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. GİRİŞ. Şu anda sitemizde 63 kullanıcı online .
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Forumlar Sohbet
Ajandalar Albümler Arama Kayıt ol Giriş Görünüm

İzmir Bostanlı'da kızıma part time bakıcı abla arıyorum
Yöneticiler: Moderatör

Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Tecrübe Havuzu -> Çocuk EğitimiMesaj formatı

daphneandme
Gönderildi 29/7/2009 23:04 (#3136203)
Konu: İzmir Bostanlı'da kızıma part time bakıcı abla arıyorum

Üye

Çocuk Sayısı: 1
Kızım bu yıl anasınıfına başlayacak. Servisten 17.00-17.30'da gelecek. Biz saat 19'da evde oluyoruz. Onu karşılayıp saat 19'a kadar kaliteli zaman geçirmesini sağlayacak, -yakın civarda oturan sorumluluk sahibi öğrenci de olabilir- bakıcı abla arıyorum. Ajanslardan araştırdım ama özellikle İzmirde bu tarz talebi karşılayabilecek ajans bulamadım. İzmirde durum nedir onu da bilmiyotum açıkçası birkaç ay önceye kadar aklımıza bile gelmeyen bir durumla karşı karşıyayız.

Bu konuda öneride bulunabilecek var mıdır?

Şimdiden teşekkürler,

Yukarı
sarp&mira
Gönderildi 30/7/2009 12:00 (#3136745 - Cevapladığınız Konu : #3136203)
Konu: Re: İzmir Bostanlı'da kızıma part time bakıcı abla arıyorum

Onur Üyesi

50005000
Bulunduğunuz yer: İZMİR/MAVİŞEHİR
Çocuk Sayısı: 2
senin için arkadaslarıma danısayım bir arkadasımda bankacı onun kızınada 6-9 arası bakan bir bayan vardı mavişehirde...
Yukarı
yazhan
Gönderildi 27/8/2009 01:47 (#3169274 - Cevapladığınız Konu : #3136203)
Konu: Re: İzmir Bostanlı'da kızıma part time bakıcı abla arıyorum

Üye

Bulunduğunuz yer: Bostanlı-İZMİR
Merhaba;
Hala bakıcı-abla arıyor musunuz?
Yukarı
ksk59
Gönderildi 1/8/2010 03:26 (#3414957 - Cevapladığınız Konu : #3136203)
Konu: RE: İzmir Bostanlı'da kızıma part time bakıcı abla arıyorum

Yeni Üye

merhaba...ben aksoyda oturan emekli iki kızı olan lise mezunu bir bayanım .kızlarımın biri üniversite öğrencisi okulunu etkilemiyecek bir iş arıyordu aslında ben ondan daha hevesliyim çünkü biz ailece çocukları çok severiz.aslında servis bize bırakır siz iş dönüşü alabilirseniz ben seve seve bakarım olmazsa kızım gelebilir evinize arzu ederseniz evime buyrun tanışalım telefon numaram.3688996 -05068560669
Yukarı
ınca
Gönderildi 15/1/2013 20:04 (#3798096 - Cevapladığınız Konu : #3136203)

Yeni Üye

ben melahat kısa.çocuğunuza bakamak isterim memnun kalacağınızdan eminim.
sizinle birebir görüşmek isterim.telefon numaram 05558615013ev hanımıyım. 40 yaşındayım .
2 çocuk annesiyim.tecrübeliyim.emin olun gözünüz arkada kalmaz...ararsanız sevinirim... şimdiden teşekkürler.
Yukarı
ınca
Gönderildi 15/1/2013 20:10 (#3798097 - Cevapladığınız Konu : #3136203)

Yeni Üye

ben melahat kısa.ayşe narin hanım çocuğunuza bakamak isterim memnun kalacağınızdan eminim.
sizinle birebir görüşmek isterim.telefon numaram 05558615013ev hanımıyım. 40 yaşındayım .
2 çocuk annesiyim.tecrübeliyim.emin olun gözünüz arkada kalmaz...ararsanız sevinirim... şimdiden teşekkürler.
Yukarı
Geçeceğiniz sayfa : 1
Görüntelediğiniz sayfa 1 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları

(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)