Üye Ol Anasayfam Yap
Bebek Kokusu'na Hoşgeldiniz. Şu anda Misafirimizsiniz, GİRİŞ
Sitemizin tüm özelliklerine ulaşabilmek için ÜYE olmanız gerekir.
Şu anda sitemizde 43 kullanıcı online (0 üye 43 konuk)
Forumlar Sohbet
Arama Kayıt ol Giriş Görünüm

west sendromu
Geçeceğiniz sayfa : < ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... >
Görüntelediğiniz sayfa 52 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Bir önceki konu :: Bir sonraki konu
Paylas   Candan Cana -> Tecrübe PaylaşımıMesaj formatı

troy
Gönderildi 23/1/2011 10:26 (#25291 - Cevapladığınız Konu : #8769)
Konu: Re: west sendromu

Asil Üye

1002525
dalma nöbeti bir yada bir kaç saniye sürer öyle uzun uzun dalıp gitmez elinde bir şey varsa düşürür yada ayaktaysa kendisi düşer öylesine dalıp gidiyorsa başka bir nedendendir yine için rahat olmasın altında mutlaka bir sebebi vardır araştır derim
Yukarı Aşağı
annyhall
Gönderildi 24/1/2011 11:57 (#25292 - Cevapladığınız Konu : #8769)

10025
iki gündür hastanedeyiz.pnomoni teşhisiyle yatıyor kızım.troyun dediği gibi ne kadar sakınsakta,gözümüzden sakınsak da yine hastalık yine ateş işte..neyseki 39 u bulmadan kontrol altına alındı.
benim sürprizci kızım hastaneye yatar yatmaz hecelemeye başlamaz mı a dostlar!:-)) maskeyle oksijen alıyor ya,beslemek için maskeyi çıkardığımda başlıyor dakikalarca... ma-ma-ma ba-ba-ba-ab-ba....susturamıyorum ki iki lokma yedireyim...
bu arda biz acildeyken aşıdan sonra durmaksızın nöbet geçiren bi bebek getirdiler.annesine sordum,ikinci karma aşısıymış,ilkinde bişey olmamış oysa ki..hlk arkadaş mesajınız bunun üstüne bana iyi geldi.ne yapsak etsek iyice şaşırmıştım.dediğiniz şekilde aşıları bölmeyi danışayım bi de kızım iyileştiğinde artık..Daha önemlisi nöbetlerinizin durması.buna çok ama çok sevindim.inşallah arkası gelecektir gelişmelerin. fırsatınız oldukca uğrayıp kızınızdaki gelişmeleri bizlede paylaşın lütfen,bi daha bu kadar habersiz bırakmayın..haber alamayınca işler yolunda gitmiyormu yoksa diye endişeleniyoruz.buraya boşuna toplanmadık.sevinçlerimizi kaygılarımızı korkularımızı ümitlerimizi yani bebeklerimizi ve bizi en iyi anlayacak insanlar arasında olduğumuzu unutmayalım
Yukarı Aşağı
zehra bebek
Gönderildi 24/1/2011 16:34 (#25293 - Cevapladığınız Konu : #8769)

Üye

evt iyiki böyle toplandığımız ve haberleştiğimiz bir yer var
Yukarı Aşağı
troy
Gönderildi 25/1/2011 15:07 (#25294 - Cevapladığınız Konu : #8769)

Asil Üye

1002525
annyhall türk filmi gibi demek bir şok gerekiyormuş kerataya bir şeyler yapması için iyi haber bu sevindim adına aman susturma şimdiye kadar sustuda ne oldu bırak yapsın gevezeliğini artık arkasıda gelecektir eminim ilk annemi babamı diyecek ama dürüstçe yaz buraya kızlar ilk baba der iddialıyım
Yukarı Aşağı
troy
Gönderildi 25/1/2011 15:13 (#25295 - Cevapladığınız Konu : #8769)

Asil Üye

1002525
ha bir şey daha sorayım ellerine bakıyormu
Yukarı Aşağı
bebekfurkan
Gönderildi 25/1/2011 16:34 (#25296 - Cevapladığınız Konu : #8769)

Üye

2525
annyhal bak çok güzel gelişme bu..hele kelime çıkartıyorsa bu tamamen normal ilerlediğini göstermezmi...konuşma zekayla çok orantılı bişey...nasıl takip etmeye başladımı çünkü inan harf çıkarmak takipten daha zor bişey...nesneleri takip etmiyorsada sesine gülüyormu veya ses duyunca tepki veriyormu...
Yukarı Aşağı
melikeege
Gönderildi 25/1/2011 23:46 (#25297 - Cevapladığınız Konu : #8769)

Üye

252525
Bulunduğunuz yer: antalya
annyhall çok sevindim ..ne güzel haber bu..devamıda gelecek inşallah..

troy , annyhall'a elerine bakıyormu diye sormuşsun..ne için sordun merak ettim.benim oğlum da 2,5 aydır ellerini kollarını kaldırıp bakıyor.evirip çeviriyor..uzun kollu birşey giydiğinde onu çekiştiriyor..

herkese acil şifalar diliyorum..
Yukarı Aşağı
troy
Gönderildi 26/1/2011 13:35 (#25298 - Cevapladığınız Konu : #25297)

Asil Üye

1002525
melikeege - 25/1/2011 23:46

annyhall çok sevindim ..ne güzel haber bu..devamıda gelecek inşallah..

troy , annyhall'a elerine bakıyormu diye sormuşsun..ne için sordun merak ettim.benim oğlum da 2,5 aydır ellerini kollarını kaldırıp bakıyor.evirip çeviriyor..uzun kollu birşey giydiğinde onu çekiştiriyor..

herkese acil şifalar diliyorum..

yapması lazımda ondan sordum başladımı kendisini tanımaya diyerek

Düzenleyen troy 26/1/2011 13:38
Yukarı Aşağı
bi damlam
Gönderildi 26/1/2011 13:53 (#25299 - Cevapladığınız Konu : #8769)
Konu: RE: west sendromu

Üye

annyhall süper bi haber senin adına çok sevindim bu arada geçmiş olsun umarım aysın daha iyidir.bak boşuna üzmüşsün kendini bu mental konusunda.bu güzel gelişmenin devamıda gelecektir kesinlikle.göz takibi nasıl bi gelişme var mı merak ediyorum
Yukarı Aşağı
nurcan10
Gönderildi 26/1/2011 18:21 (#25300 - Cevapladığınız Konu : #8769)

Üye

25
nöbetleri hala durmuyo ....her nöbetin onun beynine zarar verdiğini düşünmek beni çıldırtıyo...belki biliyosunuzdur bilinç kaybı olmuyo kızımda sadece sol kol atıyo ...tegratol diye bi ilaç kullanıyoruz bu ilacın mideye zararı var diye duydum mide koruyucuyla aynı anda alınmalıymış bize verilmedi.kızım iki aydır yani bu ilaçtan buyana hiç bişey yemiyo ağzını sımsıkı kapatıp başını sağasola sallıyo sadece anne sütü o da ne kdar besliyor tartışılır 11aylık çocuk hiç bişey yemiyor delirmek üzreyim...
bütün bunlara rağmen ve hatta nöbete inat kızım hergün gelişiyo sürünmeye başladı ,koltuğa biz yanaştırınca sıralama yapıyo ve en güzeli gel gel ,baba,babam ,bebe,mem,mam buvvv diyo :)))
sizce bu illetten kurtulup normala dönecek mi
RABBİM CÜMLEMİZİN YARDIMCISI OLSUNNNNN

Düzenleyen nurcan10 26/1/2011 18:23
Yukarı Aşağı
Geçeceğiniz sayfa : < ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... >
Görüntelediğiniz sayfa 52 [10 sayfadaki mesaj sayısı]
Başka Foruma Geç :
Bu forumda arama yapmak için
Print edilebilir versiyon
Konuyu E-mail ile link olarak gönder

Bebek Kokusu Web Sitesi MediOzon.com - Medicolozon.com Eser Medikal Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şirketi' nin Aile ve Çocuklarımıza hizmetidir.

Bebek Kokusu Sitesinden Uyarı.
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Site Kullanım Kuralları, Hukuki Şartlar ve Telif Hakları

(Bu siteye ait tüm cookieleri sil)